Aktuality

Sezónna ponuka JESEŇ 2017

Obrazok: 

S jesenným ochladením prichádza čerstvý vietor aj do našej sezónnej ponuky. Našu aktuálnu jesennú sezónnu ponuku už nájdete aj v našich reštauračných vozňoch. Dobrú chuť!

 

  Sezónna ponuka JESEŇ 2017

 

Sezónna ponuka LETO 2017

Obrazok: 

Leto je už v plnom prúde a reštauračné vozne sa zapĺňajú čoraz častejšie dovolenkujúcimi zákazníkmi. Pre všetkých hladných cestovateľov sme pripravili novú letnú sezónnu ponuku, ktorá okrem zeleninových šalátov obsahuje aj niečo sladké pre maškrtné jazýčky. Všetci ste srdečne vítaní, dobrú chuť!

 

   Sezónna ponuka LETO 2017

Wagon Slovakia Košice, a.s. - spoľahlivý partner

Obrazok: 

Naša spoločnosť Wagon Slovakia Košice, a.s. získala Pečať spoľahlisovsti 2017 ako vysoko hodnotený, spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Z celkového počtu 24 637 dodávateľov verejných obstarávaní bolo touto Pečaťou ohodnotených len 12,4 % spoločností. Pečať spoľahlisovsti vydáva Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. 

 

Náhľad protokolu

 

  Protokol o získaní pečate kvality 

 

Nové jedálne a nápojové lístky

Obrazok: 

S čerstvými jarnými ponukami ešte nekončíme. Pripravili sme pre Vás vynovené jedálne a nápojové lístky, v ktorých okrem ďalších noviniek nájdete čerstvé kuracie rizoto, či kežmarský kurací rezeň spolu s úplne novou prílohou - anglická zelenina. K dobrému obedu určite padne aj dobré pivo - Krušovice 10° alebo Zlatý Bažant '73 a milovníci sladkostí určite ocenia aj väčšiu, bezlepkovú medovú tortu Marlenka. Nezabúdame však ani na tých, ktorí preferujú BIO - našu ponuku obohacujeme aj o čerstvé prírodné šťavy UGO. Toto všetko a ďalšie novinky na Vás čakajú v našich reštauračných vozňoch už od 25. marca. Dobrú chuť! 

  Jedálny a nápojový lístok reštauračné vozne 
  Jedálny a nápojový lístok bistro vozne 

Denné menu v R vlakoch

Obrazok: 

Aj vy ste chceli vyskúšať naše DENNÉ MENU a necestujete IC vlakom? Nevadí. Od 21. marca 2017 sme pripravili denné menu aj v rýchlikoch. Všetci ste srdečne vítaní. Dobrú chuť!

Denné menu v R vlakoch

 

Sezónna ponuka JAR 2017

Obrazok: 

Zima sa pomaly končí a spolu s príchodom jari sme si pre Vás pripravili aj novú sezónnu ponuku. Vyskúšajte čerstvú jarnú ponuku v našich reštauračných vozňoch. Všetci ste srdečne vítaní, dobrú chuť!

 

Sezónna ponuka JAR 2017

 

 

Získajte zľavový kupón

Obrazok: 

Využite jedinečnú možnosť získať 20 % zľavu na vybraný tovar v našej Šálke Segafredo Cup, ktorú nájdete vo vestibule železničnej stanice v Michalovciach. Personál šálky Vás srdečne pozýva. 

  Zľavový kupón na stiahnutie

Denné menu v IC vlakoch

Obrazok: 

Pozývame Vás na nové denné menu v IC vlakoch ZSSK, ktoré ponúkame od 26. februára 2017. Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si ho v našich reštauračných vozňoch, prípadne v 1. triede priamo na svojom mieste. Dobrú chuť!

 Dokumenty na stiahnutie:

  Denné menu v IC vlakoch

Výberové konanie predĺžené

Obrazok: 

Spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. je dlhoročným a stabilným hráčom v oblasti služieb na železnici. Poskytujeme reštauračné a ubytovacie služby vo väčšine diaľkových vlakov Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s. (ZSSK). Naša firma venuje maximálnu pozornosť profesijnému rozvoju zamestnancov, lebo len ich odbornosť je zárukou kvality a úspechu.

Spoločnosť Wagon Slovakia Košice, a.s. vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu Steward lôžkových a ležadlových vozňov. Uchádzači spĺňajúci podmienky môžu zaslať svoje žiadosti o prijatie do zamestnania spolu so štruktúrovaným životopisom na e-mailovú adresu gr@wgske.sk najneskôr do 31. marca 2017. Bližšie informácie nájdete v priloženom súbore.

 Dokumenty na stiahnutie:

  Opis pracovnej pozície steward lôžkových a ležadlových vozňov

Ponuka podľa ročných období

Obrazok: 

Štyrikrát do roka mení spoločnosť WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. svoju hlavnú ponuku jedál, ktoré ponúka v reštauračných vozňoch na trase Bratislava – Košice a späť. Model sezónnej ponuky sa, podľa množstva spokojných klientov , osvedčil a ukazuje správne nastúpený trend.

Stránky