Aktuality

Sezónna ponuka JAR 2018

Obrazok: 

Zima sa pomaly končí a spolu s príchodom jari sme si pre Vás pripravili aj novú sezónnu ponuku. Vyskúšajte čerstvú jarnú ponuku v našich reštauračných vozňoch. Všetci ste srdečne vítaní, dobrú chuť!

 

Sezónna ponuka JAR 2018

 

 

Silné mrazy začali trápiť aj prevádzku na železnici

Obrazok: 

Silné mrazy začali trápiť aj prevádzku na železnici - zamrznuté rozvody vody v žel. staniciach a plniace hrdlá reštauračných vozňov spôsobili, že sme dnes (28.2.2018) od 11,00h boli nútení uzavrieť prevádzku kuchyne vo vybraných reštauračných vozňoch, nakoľko nevieme zabezpečiť tečúcu vodu v kuchyni.

S cieľom minimalizácie dopadu na cestujúcich, ponechávame v prevádzke bar - predaj nápojov a balených produktov. Kávu a čaj varíme do vyčerpania zásob balenej vody.

Hneď ako to bude možné, prevádzku kuchyne obnovíme.

 

Zdroj obrázku: transport.sk 

Nové denné menu v reštauračných vozňoch

Obrazok: 

Novú ponuku denného menu nájdete v každom reštauračnom vozni. Okrem hlavného jedla je v ponuke aj sladký dezert. Odporúčame vyskúšať jablkový závin.

Kalibra Restaurant

Obrazok: 

Dňa 15. januára 2018 sme v žst. Poprad-Tatry otvorili novú reštauráciu KALIBRA. Reštaurácia sa nachádza na poschodí prestupnej haly TEŽ a výťahom je prístupná aj pre imobilných cestujúcich. V ponuke nájdete denné menu za 3,60 € a široký sortiment nápojov. Viac informácii nájdete na www.kalibrapoprad.sk.

Nový Jedálny a nápojový lístok

Obrazok: 

Od 18.12.2017 sme pre Vás pripravili nový Jedálny a nápojový lístok, ktorý sme rozšírili o sladké raňajky, bezlepkové jedlá, detské menu a dezerty. Do ponuky sme zaradili aj kvalitné vína zo Slovenska. 

 

  Jedálny a nápojový lístok reštauračné vozne

Šálka Segafredo Poprad otvorená

Obrazok: 

S radosťou oznamujeme, že v mesiaci november 2017 sme pre Vás otvorili novú šálku Segafredo Cup, ktorú nájdete v prestupnej hale Tatranskej elektrickej železnice v Poprade. Náš personál Vás rád privíta v príjemnom kaviarenskom posedení. Tešíme sa na Vašu návštevu. Viac informácií tu.

Sezónna ponuka JESEŇ 2017

Obrazok: 

S jesenným ochladením prichádza čerstvý vietor aj do našej sezónnej ponuky. Našu aktuálnu jesennú sezónnu ponuku už nájdete aj v našich reštauračných vozňoch. Dobrú chuť!

 

  Sezónna ponuka JESEŇ 2017

 

Sezónna ponuka LETO 2017

Obrazok: 

Leto je už v plnom prúde a reštauračné vozne sa zapĺňajú čoraz častejšie dovolenkujúcimi zákazníkmi. Pre všetkých hladných cestovateľov sme pripravili novú letnú sezónnu ponuku, ktorá okrem zeleninových šalátov obsahuje aj niečo sladké pre maškrtné jazýčky. Všetci ste srdečne vítaní, dobrú chuť!

 

   Sezónna ponuka LETO 2017

Wagon Slovakia Košice, a.s. - spoľahlivý partner

Obrazok: 

Naša spoločnosť Wagon Slovakia Košice, a.s. získala Pečať spoľahlisovsti 2017 ako vysoko hodnotený, spoľahlivý partner vo verejnom obstarávaní. Z celkového počtu 24 637 dodávateľov verejných obstarávaní bolo touto Pečaťou ohodnotených len 12,4 % spoločností. Pečať spoľahlisovsti vydáva Národné informačné stredisko Slovenskej republiky, a.s. 

 

Náhľad protokolu

 

  Protokol o získaní pečate kvality 

 

Nové jedálne a nápojové lístky

Obrazok: 

S čerstvými jarnými ponukami ešte nekončíme. Pripravili sme pre Vás vynovené jedálne a nápojové lístky, v ktorých okrem ďalších noviniek nájdete čerstvé kuracie rizoto, či kežmarský kurací rezeň spolu s úplne novou prílohou - anglická zelenina. K dobrému obedu určite padne aj dobré pivo - Krušovice 10° alebo Zlatý Bažant '73 a milovníci sladkostí určite ocenia aj väčšiu, bezlepkovú medovú tortu Marlenka. Nezabúdame však ani na tých, ktorí preferujú BIO - našu ponuku obohacujeme aj o čerstvé prírodné šťavy UGO. Toto všetko a ďalšie novinky na Vás čakajú v našich reštauračných vozňoch už od 25. marca. Dobrú chuť! 

  Jedálny a nápojový lístok reštauračné vozne 
  Jedálny a nápojový lístok bistro vozne 

Stránky