Vlakom do Splitu - Leto 2021

Túžite po dovolenke, na ktorej si skutočne oddýchnete? Potom je pre vás autovlak dokonalou voľbou! Poobede nastúpite v Bratislave na vlak spolu so svojím autom a ráno vás privíta čarovná pláž v chorvátskom Splite.
Ušetrite deň na regeneráciu po dovolenke. Z tej tohtoročnej môžete prísť dvojnásobne oddýchnutý. Naplánujte si spiatočnú cestu autovlakom aj z Chorvátska.

Drink alebo film počas jazdy? Je to len na vás

Kde končí šoférovanie, začína zábava. Vo vlaku môžete svoj čas stráviť, ako len chcete. Niekomu stačí pozorovanie okolitej krajiny, iní si radi doprajú pohárik alebo niečo pod zub.

Užite si počas svojej cesty dokonalý komfort

O vaše pohodlie a bezpečnosť sa postarajú moderné klimatizované vozne, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci s rakúskym ÖBB. Vo večerných hodinách vo vlaku platí nočný pokoj od 21.00 do 8.00, preto vám nebude nič brániť, aby ste si dopriali výdatný spánok.

Autovlak vyráža z Bratislavy dvakrát týždenne od 18. júna do 10. septembra 2021

Odchod z bratislavskej hlavnej stanice je každý utorok a piatok o 15.51. Po dorazení do Splitu o 9.50 môžete čerství pokračovať na ceste do svojej cieľovej destinácie. Spiatočnú cestu zo Splitu zas môžete absolvovať každú stredu a sobotu o 16.48.
– Cestujte s rodinou od 18.6. do 10.9.2021
– Preprava auta od 109,90 €
– Preprava motorky od 79,90 €
– Cena už od 29,90 €

Wagon ponuková karta - Split

Odpočinkové doby GVD

Wagon Slovakia Košice © / Všetky práva vyhradené

2021